Kursy i szkolenia

Total Network dostarcza sprzęt, oprogramowanie, rozwiązania informatyczne ale też szkolenia.

Nasi pracownicy posiadają kompetencje i potwierdzające je certyfikaty technologii Microsoft dzięki którym możemy dla naszych klientów przeprowadzać szkolenia z różnych produktów.

Począwszy od systemów klienckich Windows, produkty Office, poprzez technologie Windows Server aż do rozwiązać chmurowych Azure.
Najpopularniejsze szkolenia jakie prowadzimy ostatnio dla firm to obsługa systemu Microsoft Windows 10 od podstaw oraz efektywne wykorzystanie Microsoft Outlook w codziennej pracy biurowej.

Szkolenia to nie tylko wiedza sensu stricto ale również dyskusje i przykłady biznesowego wykorzystania danego produktu i jego możliwości w efektywnej pracy codziennej.

W ostatnim czasie, poza szkoleniami specjalistycznymi przeprowadzamy dla naszych klientów audyty sprawdzające stan przygotowania z wytycznymi RODO.

Na bazie takiego audytu RODO klienci otrzymują listę braków oraz propozycję poprawy sposobów ochrony informacji i danych osobowych w firmie.

W ostatnim czasie bardzo popularne i doceniane są również organizowane przez nas szkolenia dla firm poprawiające świadomość pracowników w temacie zagrożeń komputerowych i internetowych oraz potencjalnych konsekwencji związanych z naruszeniem danych i ich utraty.

Zachęcamy do kontaktu i zapytań w temacie szkoleń.